Wyjazdy grupowe w Polsce, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Podstawą wyjazdu w stylu Kolorowy Wrocław, Łódzka Ziemia Obiecana, Warszawę naprawdę da się lubić czy Królewskie Południe jest sprawdzony nocleg, atrakcyjny program, niezawodny i bezpieczny transport oraz nieszablonowy przewodnik z pasją. Tylko zapewnienie każdego (bez wyjątku) z tych 4 elementów gwarantuje sukces wyjazdu i zadowolenie uczestników.

Jak osiągnąć tak założony cel na przykładzie czterodniowego zeszłorocznego wyjazdu na Słoneczne Mazury?

Już pierwszego dnia po przejeździe do Olsztynka, grupa zwiedziła Park Etnograficzny i Muzeum Budownictwa Ludowego. Podczas spaceru z przewodnikiem po skansenie uczestnicy zapoznali się z tradycyjną starą zabudową Warmii i Mazur. Jednak największą atrakcją był udział w warsztatach lepienia z gliny i malowania kafli.

Obiad został zorganizowany w miejscu docelowym wyjazdu, tj. w Hotelu Antek nad brzegiem jeziora Czos w malowniczej części Mrągowa. Dogodne usytuowanie tego obiektu zapewnia ciszę, stwarzając odpowiednie warunki do odpoczynku, jednocześnie zapewniając bliskość sklepów, lodziarni, pizzerii czy promenady spacerowej. To też doskonała baza wypadowa dla dłuższych wycieczek po Krainie Wielkich Jezior.

Kolejnego dnia po śniadaniu grupa pojechała do Giżycka, głównego portu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, leżącego pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin.

Spacer po nabrzeżu to byłą możliwość zobaczenia jednego z kilku w Europie mostu obrotowego oraz wizyta na tamtejszym molo. Następnie przejazd do Gierłoży do tajnej kwatery III Rzeszy – Wilczy Szaniec. Po powrocie do hotelu, po obiedzie został zorganizowany rejs statkiem po jeziorze.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem na Mazury sprawdź najnowszą ofertę.

Trzeciego dnia grupa udała się do Krutynia, malowniczej miejscowości położonej nad rzeką pośród lasów, gdzie mieści się siedziba Mazurskiego Parku  Krajobrazowego. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego i krótka wyprawa przez rezerwat torfowiskowy „Zakręt” do śródleśnego jeziorka to niepowtarzalna okazja obserwowania piękna mazurskiej przyrody. Po obiedzie w hotelu, późnym popołudniem została zorganizowana wycieczka do położonej między jeziorami Tałty i Mikołajskim żeglarskiej stolicy Polski – Mikołajek. Spacer po mieście i wizyta u Króla Sielaw, który jest symbolem Mikołajek. Powrót do hotelu na kolację, która zawsze może zorganizowana być w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Czwartego dnia grupa nie odpuściła i po śniadaniu wyruszyła do Stębarku, do Muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Podczas spaceru z przewodnikiem po polach grunwaldzkich wszyscy przenieśli się w czasy Władysława Jagiełły i Zakonu Krzyżackiego. Poznając tym samym przebieg jednej z największych bitew średniowiecznej Europy oraz historię powstania  muzeum, w którym znajdują się m.in. przedmioty znalezione w okolicy podczas prac archeologicznych. Po tylu wrażeniach wszyscy z największą przyjemnością zasiedli do obiadu, po którym wyruszyli w drogę powrotną.

Nad przebiegiem wyjazdu grupowego zawsze czuwa pilot i przewodnik lokalny znający wszystkie ciekawostki dotyczące danego miejsca.

Zobacz jakie jeszcze są inne ciekawe miejsca w Polsce do organizacji wyjazdu dla grup.

A jeżeli jesteś zainteresowany takim wyjazdem koniecznie skontaktuj się z nami.