O nas

Łukasz Tomczak, mąż i ojciec trójki żywiołowych maluchów 

Wykształcenie: historyk sztuki

W turystyce: praca jako pilot wycieczek od 2007, założyciel Biura Podróży Smile Travel w 2012

Dotychczasowa największa przygoda: Wyprawa rowerowa z Gniezna do Londynu na Międzynarodowy Zlot Skautów (Jamboree), na kolejne czeka z niecierpliwością 

Zamiłowanie do turystyki rozpoczęła przygoda w harcerstwie. Liczne obozy, wędrówki, wyprawy survivalowe, które rozwinęły ducha podróżniczego.

Uwielbia podróżować po Polsce i Europie wraz ze swoją rodziną w odkrywaniu nowych miejsc, by móc dawać kolejne ciekawe propozycje klientom biura.

W wolnych chwilach lubi jeździć rowerem, czytać książki historyczne i podróżnicze, obejrzeć dobry film i poznać nowe smaki 

Żaneta Orkowska-Tomczak, dumna żona i mama trójki bardzo zajmujących czas dzieci

Wykształcenie: ekonomista

Hobby:

taniec – krótka, lecz niezapomniana przygoda w Zespole Ludowym Gnieźnianie,

kulinaria – uwielbia gotować i experymentować w kuchni,

prace w ogrodzie – bliskość natury pozwala się odprężyć, kilka pięknych kwiatków potrafi wspaniale poprawić nastrój

podróże – zamiłowanie do podróżowania obudził w niej mąż, wraz ze swoją małą gromadką odbywają liczne przygody

W turystyce wraz z mężem od 2012 roku. Zamiłowanie do turystyki i podróży wzbudził w niej mąż, którego poznała podczas harcerskiej wędrówki.

W biurze odpowiada za sprawy rozliczeniowe. (każda wyprawa dla wycieczkowiczów kończy się po opuszczeniu autokaru, dla nas gdy rozliczymy się z niej w Urzędzie Skarbowym )  

Bartosz Urbański, mąż Joanny <3 i ojciec dwójki cudownych chłopców

Absolwent Turystyki i Rekreacji na AWF w Poznaniu,

W turystyce od urodzenia- zarażony przez rodziców podczas wielu wspólnych wyjazdów, obecnie łączący swoją pasję z pracą!

Zakochany w sporcie i aktywnym trybie życia, triathlonista amator z wieloletnim doświadczeniem, miłośnik gór( m.in. Zdobywca Korony Gór Polskich oraz wielu innych szczytów) i podróży! Uwielbiający wjazdy i różne wyzwania. W głowie ma mnóstwo pomysłów, które tylko czekają na realizację 

Ukończone kursy przydatne w pracy w turystyce:

Kurs wychowawcy oraz kierownika wypoczynku, kurs animatora czasu wolnego, kurs Ratownika Wodnego, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs instruktora pływania, kurs płetwonurka, kurs instruktora survivalu, kurs obsługi ścianek wspinaczkowych oraz parków linowych, kurs instruktora turystyki rowerowej.