Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

Przygoda z Puszczą

  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel
  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel
  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel
  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel
  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel
  • Przygoda z Puszczą - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Ciechanowca. Zwiedzanie Muzeum Rolnictwa (w cenie), jednego z najciekawszych muzeów rolniczo-etnograficznych w Polsce z niezwykle bogatą kolekcją obiektów - od narzędzi rolniczych przez dawne przedmioty codziennego użytku i wyjątkową, bo największą w Polsce, kolekcję pisanek. Odtworzona w skansenie wieś z pogranicza Mazowsza i Podlasia stanie się doskonałym miejscem na wprowadzenie w tematykę i klimat wycieczki. Z Ciechanowca przejazd do Siemianówki. Późnym popołudniem przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorem odpoczynek, nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Całodzienne odkrywanie przyrody Białowieskiego Parku Narodowego i kultury Podlasia:  zwiedzanie Skansenu Sioło Budy (w cenie) połączone z warsztatami (w cenie) lepienia pierogów ‘wareników’, które zakończy degustacja przygotowanych specjałów; spacer Szlakiem Dębów Królewskich (w cenie), w czasie którego przeprowadzony zostanie konkurs z nagrodami; następnie wizyta w Muzeum Przyrodniczo-Leśnym BPN (w cenie), w którym za pomocą nowoczesnych dioram prezentowani są mieszkańcy puszczy i ich środowisko życia, wejście na wieżę widokową z panoramą na tereny zielone; spacer przez Park Pałacowy połączony z grą plenerową w polowanie wilków na jelenie (w cenie). W godzinach popołudniowych powrót do ośrodka, obiadokolacja. Wieczorem zabawa taneczna. Nocleg.

Dzień III

Śniadanie. Dalsze odkrywanie bogactwa przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego: wizyta w Rezerwacie Żubrów BPN (w cenie), w którym można zobaczyć i poznać zwyczaje króla puszczy i wielu innych zwierząt mieszkających na co dzień w niedostępnych częściach lasu; następnie pokaz filmów przyrodniczych o tematyce leśnej w Ośrodku Jagiellońskim (w cenie), zwiedzanie Rezerwatu Ścisłego BPN (w cenie), który jest najciekawszych i najcenniejszym pod względem biologicznych fragmentem lasu BPN – spacer (około 5km), prowadzony przez najdzikszy las w Europie, stanowi najpiękniejszą przyrodniczą atrakcję regionu. W godzinach popołudniowych powrót do ośrodka, obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek (opcjonalnie ognisko może odbyć się w ciągu dnia). Nocleg.

Dzień IV

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie okolic Białowieskiego PN i Podlasia: wizyta w Soborze Świętej Trójcy w Hajnówce (w cenie), największej cerkwi w Polsce; spacer do najciekawszych miejsc Hajnówki – Pomnik Żubra, skate park; przejazd do wsi Nowoberezowo – malowniczej wsi podlaskiej, która dzięki wielu starym obiektom zachowała swój dawny, sielski charakter. Z Nowoberezowa powrót do Hajnówki i rekreacja w miejskim Parku Wodnym w (3 godziny, w cenie). W godzinach popołudniowych powrót do ośrodka, obiadokolacja, gry i zabawy zespołowe. Wieczorem odpoczynek, nocleg.

Dzień V

Śniadanie, pobranie suchego prowiantu. Wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik (w cenie) – interaktywnego ośrodka, którym każdy może poczuć się jak prawdziwy odkrywca. Poprzez ciekawe i zróżnicowane doświadczenia, które każdy może wykonać samodzielnie zwiedzający CNK poznają prawa rządzące przyrodą i wszechświatem. Popołudniu wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

• transport autokarem (dvd, klima, wc, mini bar, siedzenia lotnicze);
• ubezpieczenie NNW;
• opiekę pilota;
• przewodników lokalnych;
• bilety wstępów do zwiedzanych obiektów;
• 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym (pokoje 2-3-5-osobowe z łazienką);
• wyżywienie: 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja, ognisko, prowiant na drogę ostatniego dnia;
• 3 miejsca dla nauczycieli-opiekunów grupy

Program jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 40 osób:
- dzieci 715 zł
- dorośli 0 zł

Smile Travel
Smile Travel