Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

MAZURY

  • MAZURY - Smile Travel
  • MAZURY - Smile Travel

Program

Dzień I

Zestaw zabaw i gier integracyjnych, które budują wzajemne zaufanie pomiędzy uczestnikami ,wspólne rozwiązywanie zadań i pokonywanie przeszkód, to przygoda i dobra zabawa.

Dzień II

Śniadanie , wyjazd na całodzienną wycieczkę do Mazurskiego Parku Miniatur , połączoną ze zwiedzaniem  Wilczego Szańca w Gierłorzy. W trakcie pobytu w Parku Miniatur (zwiedzanie parku miniatur z  przewodnikiem , zwiedzanie wystawy w cieniu wilczego  szańca , prezentacja makiety wilczego szańca , prezentacja eksponatów z czasów II wojny światowej , zwiedzanie parku militariów, wizyta w replice wojskowego szpitala polowego, zajęcia na strzelnicy militarnej, przejażdżka pojazdami militarnymi , ognisko z pieczeniem kiełbasek , w drodze powrotnej zwiedzanie oryginalnego Wilczego Szańca, powrót do ośrodka , kolacja po kolacji dyskoteka w super nowoczesnej  dyskotece (najnowsza muzyka – Techno, Dance,House, Pop, R&B, HHDJ, nowoczesny wystrój, oświetlenie :lasery, stroboskopy, profesjonalne nagłośnienie o mocy 5 tys. wat, sala taneczna i barowa na biforki i aftrerki z czerwonymi okrągłymi kanapami, telewizorami LCD, kolonijnym barem wstęp tylko dla uczestników zielonych szkół, dla każdego uczestnika napój gratis.

Dzień III

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd na spływ kajakowy (specjalna propozycja dla osób rozpoczynających przygodę z kajakami ,teoretyczne i praktyczne szkolenie kajakowe ,wycieczka kajakiem po jeziorze Łęsk w Rezerwacie Przyrody Kulka - zapewniamy transport, kajaki, kapoki i opiekę ratownika) , obiad , po południu gra terenowa „uwolnić VIP-a” , kolacja , wieczorem ognisko z pokazem fire show ( niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia, wspólne gry i zabawy integracyjne zobaczysz akrobatyczny pokaz przy użyciu ognia: spotkanie człowieka z ogniem na granicy bezpieczeństwa).

Dzień IV

Śniadanie , wyjazd w drogę powrotną po drodze zwiedzanie zamku w Rynie, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

W cenie

Transport autokarem, opieka pilota, instruktorów, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, noclegi w pokoach 3-6 osobowych z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opłaty drogrowe i parkingowe, realizacja programu, bezpłatne miesjca dla opiekunów. 

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 42 osób:
- dzieci 490 zł
- dorośli 0 zł

Smile Travel
Smile Travel