Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

KASZUBY

  • KASZUBY - Smile Travel
  • KASZUBY - Smile Travel

Program

Dzień I

Przyjazd do ośrodka położonego nad jeziorem w okolicach Kościerzyny, zwiedzanie Skansenu w Szymbarku, słynącego z "najdłużej deski świata", "domu do góry nogami", obiad, zajęcia integracyjne w grupie, ognisko z kiełbaskami, nocleg.

Dzień II

Śniadanie, pływanie kajakami po jeziorze przy opiece instruktorów, obiad, zajęcia puszczańskie m.in. budowa ognisk, szukanie pożywienia w lesie, nauka rozkładania namiotów, nauka korzystania z busoli i mapy, gra terenowa, czas wolny, kolacja, dyskoteka, obiad. 
 

Dzień III

Śniadnie, wycieczka do Muzeum Etnograficznego w Wdzydzach Kiszewskich, poznanie kultury i obyczajów mieszkańców tego regionu, powrót do ośrodka, obiad, zajęcia z lepienia w glinie oraz strzelanie z łuków, kolacja, ognisko z konkursami  i nagrodami,  nocleg.

Dzień IV

Zwiedzanie Kamiennych Kręgów w Węsiorach i  Skansenu Parowozów w Kościerzynie, w godzinach wieczornych przyjazd na miejsce zbióki. 

W cenie

transport autokarem, opieka pilota, instruktorów, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, noclegi w pokoach 2-5 osobowych z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opłaty drogrowe i parkingowe, realizacja programu, bezpłatne miesjca dla opiekunów. 

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 42 osób:
- dzieci 470 zł
- dorośli 0 zł

Smile Travel
Smile Travel