Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

BIESZCZADY

  • BIESZCZADY - Smile Travel
  • BIESZCZADY - Smile Travel

Program

Dzień I

<span style="\\\\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;\\\\"="">Przyjazd w Bieszczady, zakwaterowanie w pensjonacie w Polańczyku z widokiem na Jezioro Solińskie, piesza wycieczka brzegiem jeziora, spacer po koronie zapory, spacer po Polańczyku do punktu widokowego, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II

<span style="\\\\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;\\\\"="">Śniadanie, realizacaj programu "Szkolenie Bieszczadzkie". Zabawimy się w bieszczadzkich traperów - odkrywców dzikich terenów. Na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, strzelnice z łuków, strzelnice ASG, rzut siekierą, bieg w workach, bungee run – wyścig w dmuchanym tunelu oraz widowiskowy bieg w nartach. Każdy z  uczestników zabawy otrzyma kartę, w której będzie zapisywać zdobyte punkty. Na zakończenie każdy otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobycie bieszczadzkich sprawności. Po obiedzie poznamy techniki linowe. Konkurencje linowe realizowane są przy pomocy sprzętu alpinistycznego na bezpiecznej wysokości. W programie ścianka wspinaczkowa, budowanie wieży ze skrzynek, mosty linowe i pajęczyny. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, przy wykorzystaniu atestowanego sprzętu alpinistycznego na leśnym otwartym terenie do którego będziecie musieli dotrzeć z mapą i kompasem. Kolacja, po której poznamy  bieszczadzkie legendy. Nocleg.  

Dzień III

<span style="\\\\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;\\\\"="">Śniadanie, wydanie prowiantu. Realizacjia programu: "Bieszczadzki Challenge". Jest to gra terenowa realizowana w dwóch grupach, które wyruszają szlakiem wprost do opuszczonej łemkowskiej wsi - Bereżnicy Niżnej. Każda grupa otrzyma mapę z zaznaczona droga oraz wskazówkami dotyczącymi ukrytych skarbów. Czeka nas:
 
ORIENTERING nauczymy się odnajdywania drogi w terenie przy pomocy kompasu oraz urządzenia GPS,
 
PRZEPRAWA przez górskie potoki - drużyny będą musiały zbudować z kamieni przeprawę by suchą stopą przejść na drugi brzeg potoku,
 
STARA WIEŚ - celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wioska z ruinami cerkwi oraz pełnych tajemnic, starych piwnic, poznamy bogatą historie bieszczadzkiego regionu
 
Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg. 

Dzień IV

Muzeum przyrodniczo łowieckie w Nowosiółkach

  • <span historia="\" \\"\\"\""="" kapliczka="\" liwych="\" span="\" style="\" \\"\\\\"font-family:\\"\""="" w="\" wsi="\" wysiedlonych="\"> 
    Około gdziny 18.00  powrót do ośrodka,obiadokolacja

    A WIECZOREM: DYSKOTEKA  W PIANIE ORAZ FLOWER PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

    Nocleg. 

Dzień V

<span style="\\\\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;\\\\"="">Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Sandomierza, spacer z przewodnikiem po Starym Miejsce znanym m.in. z serialu Ojciec Mateusz , wieczorem przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie wycieczki.

W cenie

<span style="\\\\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;\\\\"="">Transport autokarem, opieka pilota, instruktorów, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, noclegi w pokoach 2-4 osobowych z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opłaty drogrowe i parkingowe, realizacja programu, bezpłatne miesjca dla opiekunów. 

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

 

Cena dla grupy od 42 osób:
- dzieci 595 zł
- dorośli 0 zł

Smile Travel
Smile Travel