Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

W STRONĘ MAZUR

  • W STRONĘ MAZUR - Smile Travel
  • W STRONĘ MAZUR - Smile Travel
  • W STRONĘ MAZUR - Smile Travel
  • W STRONĘ MAZUR - Smile Travel
  • W STRONĘ MAZUR - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd nad ranem. Przejazd do Olsztyna, stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Spacer po historycznym centrum miasta, m.in.: mury miejskie z Bramą Wysoką, konkatedra Św. Jakuba, Stary Ratusz, Dom Gazety Olsztyńskiej. Późnym popołudniem przyjazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg. Wieczorem indywidualna rekreacja w ośrodku.

Dzień II

Wczesne śniadanie. Rano wyjazd do Wilna, stolicy Litwy. Całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, m.in.: barokowy kościół ŚŚ. Piotra i Pawła znany z niezwykle bogatej, bo liczącej ponad 2 tysiące elementów dekoracji stiukowej, archikatedra ŚŚ. Stanisława i Władysława – najważniejsza świątynia katolicka na Litwie z wieloma polskimi akcentami historycznymi,, Ulica Literacka, Uniwersytet Wileński (wstęp w cenie) , cmentarz na Rosie,  Plac Ratuszowy, Pałac Prezydencki i Ostra Brama z cudownym obrazem Najświętszej Marii Panny. Późnym popołudniem wyjazd z Wilna w drogę powrotną do Polski. Wieczorem przyjazd do ośrodka, późna obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień III

Śniadanie. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem lokalnym po najciekawszych przyrodniczych i kulturowych miejscach regionu. Przejazd przez Sejny w okolice miejscowości Stary Folwark na wieżę widokową z panoramą na północną część jeziora Wigry. Dalej przejazd do Suwałk, największego miasta Suwalszczyzny i spacer wokół zabytkowego centrum: park miejski, konkatedra św. Aleksandra. Z Suwałk przejazd do Wigier i zwiedzanie Zespołu Pokamedulskiego (w cenie). Późnym popołudniem powrót do ośrodka, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg. Wieczorem istnieje możliwość zorganizowania biesiady z muzyką na żywo (kapela regionalna, dodatkowo płatne).

Dzień IV

Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka.   Przejazd do Giżycka, nazywanego stolicą polskiego żeglarstwa. Spacer po miasteczku: most obrotowy na Kanale Giżyckim, zachowana część zamku krzyżackiego (obecnie hotel), promenada spacerowa przy Porcie Giżyckim. Następnie wizyta w Twierdzy Boyen (w cenie), jeden z ważniejszych obronnych punktów strategicznym Prus Wschodnich od połowy XIX wieku, położony na przesmyku między dwoma mazurskimi jeziorami – Kisajno i Niegocin. Rejs po Jeziorach (w cenie). Wczesnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną, po drodze obiadokolacja. Powrót późnym wieczorem.

W cenie

Zapewniamy:
• transport autokarem (dvd, klima, wc, mini bar, siedzenia lotnicze);
• ubezpieczenie KL i NNW;
• opiekę pilota;
• przewodników lokalnych;
• bilety wstępów do zwiedzanych obiektów – zgodnie z programem;
• 3 noclegi w ośrodku wypoczynkowym
• wyżywienie: 3 x śniadanie, 4 x obiadokolacja;

Cena
680 zł/os

(przy grupie 40 osób płacących):


UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 40 osób:
- dorośli 680 zł

Smile Travel
Smile Travel