Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

Smaki Italii

  • Smaki Italii - Smile Travel
  • Smaki Italii - Smile Travel
  • Smaki Italii - Smile Travel
  • Smaki Italii - Smile Travel
  • Smaki Italii - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd około godziny 02.00 z miejsca zbiórki, przejazd przez Czechy, Austrię do hotelu w okolicach Tarvisio, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek

Dzień II

Wczesne śniadanie, przejazd do Wenecji (opłata wjazdowa w cenie). Rejs wynajętą łodzią do Placu Św. Marka (w cenie), spotkanie z przewodnikiem. Zapoznamy się z zabytkami najpiękniejszej części Wenecji - San Marco, zobaczymy bazylikę (wstęp bezpłatny), Piazzetę, Plac Św. Marka, Campanile, Pałac Dożów oraz Most Rialto, następnie wynajętą łodzią powrócimy na parking do autokaru (w cenie), przejazd na nocleg w okolicy Rimini, zakwaterowanie, w hotel, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek. Wieczorem wieczór integracyjny przy muzyce na żywo.

Dzień IV

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do San Marino, najstarszej republiki Europy. Spacer po stolicy tego małego państwa w trakcie którego zobaczymy m.in. ratusz miejski, punkty widokowe na skale, średniowieczny układ ulic.  Przejazd do  Asyżu (opłata wjazdowa w cenie)  - miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka (wstęp w cenie): dolnej z grobowcem świętego oraz górnej z pięknymi freskami Giotta. Spacer po średniowiecznych, pełnych uroku uliczkach miasta w trakcie które zobaczymy miejsca związane z życiem Franciszka i Klary, rynek miejski. Przejazd na nocleg pod Rzym. Zakwaterowanie w hotelu, śniadanie, obiadokolacja.

Dzień V

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Spotkanie z przewodnikiem. W programie zwiedzania m.in.: najbardziej znane zabytki miasta z czasów baroku: Plac i Schody Hiszpańskie, Plac Navona oraz słynna Fontanna di Trevi. Kolejnym etapem zwiedzania będą zabytki antyczne: przejdziemy śladami starożytnych przez Panteon, Kapitol, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie starożytnego Rzymu (wstęp w cenie), Koloseum (wstęp w cenie), kończąc spacer przy Łuku Konstantyna. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Śniadaniu. Przejazd do Watykanu, spotkanie z przewodnikiem - najmniejszego pod względem powierzchni państwa świata. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich (wstęp w cenie): jednego z największych zbiorów sztuki na świecie oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i Grot Watykańskich z grobowcami papieży (możliwość odwiedzenia grobu Ojca Świętego Jana Pawła II), przejazd na nocleg w okolice Chianciano Terme, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VII

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,  zwiedzanie Toskanii, jednego z najbardziej malowniczych regionów Włoch. Zobaczymy m.in.  „Miasta Wież” czyli S. Giminiano (opłata wjazdowa w cenie), w programie: plac katedralny, spacer ul. S. Giovanni, i po tarasach widokowych, przejazd i zwiedzanie Sienny, jednego z najpiękniejszych miast średniowiecznej Europy (opłata wjazdowa w cenie). W trakcie spaceru zobaczymy m.in. Piazza del Campo, na którym odbywają się słynne zawody Palio, katedrę, przespacerujemy się po Via di Citta słynąca ze wspaniałych pałaców, zobaczymy kościół Św. Katarzyny, patronki miasta. Przejazd do hotelu w okolicach Werony.

Dzień VIII

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd komunikacją miejsą do Werony, spacer po mieście w trakcie którego zobaczymy m.in.  główny plac miasta Piazza Bra ze słynnymi rzymskimi amfiteatrem (wstęp w cenie), XIV-wieczny zamek Castelvechio (wstęp w cenie) , Arco dei Gavi - rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra, na zakończenie zwiedzania zobaczymy dziedziniec Domu Julii około południa wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych dnia kolejnego.

W cenie

Zapewniamy:
• przejazd autokarem (klima, dvd, barek, fotele lotnicze),                
• opiekę pilota i przewodnika
• 7 x noclegi w hotelach turystycznych  ***, pokoje 2-3 osobowe z TV, łazienkami,
• śniadania włoskie, obiadokolacje wg programu,
• opłaty drogowe, parkingowe, wjazdowe do miast,
• bilety wstępu zawarte w programie, przejazdy metrem w Rzymie,

CENA
1790 zł/os

(cena przy grupie 40 osób płacących)

UWAGI:
• program jest ramowy,    
• niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty
• napoje do obiadokolacji oraz klimatyzacja w pokojach płatne dodatkowo

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 40 osób:
- dorośli 1790 zł

Smile Travel
Smile Travel