Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

HOLANDIA - BRUKSELA

  • HOLANDIA - BRUKSELA - Smile Travel
  • HOLANDIA - BRUKSELA - Smile Travel
  • HOLANDIA - BRUKSELA - Smile Travel
  • HOLANDIA - BRUKSELA - Smile Travel
  • HOLANDIA - BRUKSELA - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd nocny przez Niemcy.

Dzień II

Przejazd do centrum Amsterdamu. Rejs po kanałach amsterdamskich, Plac Dam z Pałacem Królewskim, Pomnik Ofiar II Wojny Światowej, Qude Kerk, najstarszy kościół w mieście, wizyta w Rijksmusem, spacer ulicą czerwonych latarni, przejazd do ośrodka noclegowego. Obiadokolacja, zakwaterowanie, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie. Przejazd do Rotterdamu, spacer po mieście, przejazd do Den Haag, siedziby rządu. Zwiedzanie miasta: Sala Rycerska - średniowieczna budowla, w której dziś zbiera się Parlament, kościół Groote Kerk, Pałac Królewski, XVI-wieczny Ratusz, Pałac Pokoju, w którym mieści się siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Wizyta w muzeum sztuki Mauritshuis, w którym podziwiać można dzieła wybitnych malarzy niderlandzkich i flamandzkich m.in. Rembrandta, Johannesa Vermeesa, Vermeera. Przejazd do ośrodka noclegowego, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Brukseli. Pobyt w mieście 9 godzin. Zwiedzanie stolicy Unii Europejskiej: budynek parlamentu (z zewnątrz), zwiedzanie Parlamentarium, nowego multimedialnego muzeum, które jest poświęcone pracy Parlamentu Europejskiego, następnie przejdziemy pod Królewskie Muzeum Armii, Pałac Królewski, Teatr Królewski, Pałac Sprawiedliwości, Noter Dame, Mannenken Pis, zakupy, wyjazd w drogę powrotną do Warszawy.

Dzień V

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach południowych.

W cenie

Przejazd autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota, przewodnika, parkingi, opłaty drogowe, miejsca dla opiekunów.

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 0 osób:
- dorośli 0 zł

Smile Travel
Smile Travel