Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

GRECJA KONTYNENTALNA

  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel
  • GRECJA KONTYNENTALNA - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd wcześnie rano z miejsca zbiórki, przejazd na nocleg w okolicach Szeged na Węgrzech, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień II

Śniadanie.Przejazd przez Serbię, Macedonię do Grecji, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Paralii, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie. Wycieczka na Olimp- siedzibę 12 bogów olimpijskich. Jest to najwyższa góra Grecji występująca w licznych mitach. Wizyta w monastyrze oraz wjazd na punkt widokowy na Olimpie, skąd roztacza się przepiękny widok na Riwierę Olimpijską. Zjazd do miasteczka Litochoro, spacer wąwozem Enipeas w Parku Narodowym Olimpu. Powrót do hotelu popołudniem, czas na plażowanie,obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, przejazd do Kalambaki, zwiedzanie klasztorów zawieszonych w chmurach - Meteorów, uważanych za jeden z 8 cudów eista. Na słupach skalnych o wysokości ok 600 m o średniowiecza mnisi wznosili swoje siedziby. Zwiedzanie klasztoru "Wielkiego Meteoru" oraz wizyta w pracowni ikon bazantyjskich, przejazd do hotelu w okolicach Aten, po drodze przystanek na legendarnym przesmyku Termopile, słynącego z bitwy Spartan z Persami. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek. 

Dzień V

Śniadanie. Przejazd do Aten. Zwiedzanie stolicy Grecji m.in. stadion olimpijski na któym otwarto I Nowożytne Igrzyska Olimpijskie, Ogrody Królewkie, Pomnik Nieznanego Żołnierza przy którym wartę pełnią słynni Evzoni. Następnie udamy się na wzgórze Akropolu, któe góruje nad  miastem. Zabaczymy tu świątynie bogini Ateny - Parteon, Bramę Propylejską, zwiedzimy Forum Rzymskie i Greckie, przespacerujemy się po Placu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek. 

Dzień VI

Śniadanie, przejazd na Peloponez. Zobaczymy słynny Kanał Koryncki, starożytny Korynt gdzie m.in. Św. Paweł wygłaszał swoje listy do Koryntian, przejazd do hotelu w Paralii, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek. 

Dzień VII

Śniadanie, plażowanie na riwierze Olimpijskiej, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VIII

Śniadanie, przejaz do Salonik - drugiego co do wielkości miasta w Grecji. Zwiedzanie Białej Wieży - pozostałośći po murach miejskich, kościół Agia Sofia, Agios Dimitrios, powrót do hotelu, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IX

Śniadanie,  przejazd na nocleg tranzytowy w okolicach Szeged na Węgrzech, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek. 

Dzień X

Śniadanie, przejazd do Polski, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późno wieczornych, zakończenie wycieczki.

  • Bilety wstępu ok.  15 euro/os (dzieci); ok. 30 euro/os (dorośli)

W cenie

Przejazd autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota, przewodnika, parkingi, opłaty drogowe, noclegi w hotelach, śniadania, obiadokolacje.

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 43 osób:
- dorośli 1580 zł

Smile Travel
Smile Travel