Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

CZARNOGÓRA

  • CZARNOGÓRA - Smile Travel
  • CZARNOGÓRA - Smile Travel
  • CZARNOGÓRA - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd w godzinach nocnych, przejazd przez Czechy, Austrię. Krótki spacer po Wiedniu: objazd autokarem po słynnym Ringu z perspektywy, którego poznamy zabytki Wiednia powstałe w czasach Cesarza Franciszka Józefa. Zwiedzanie Starówki Wiednia. W trakcie spaceru zobaczymy m.in. gotycką katedrę Św. Szczepana, słynną z swojego kolorowego dachu, (wstęp do wnętrza w cenie), Przespacerujemy się ulicą Graben, na której zobaczymy najpiękniejszą kolumnę morową z czasów Cesarstwa, zobaczymy kościół Kapucynów, słynną Albertinę, przespacerujemy się Dziedzińcami Hofburga, zimowej rezydencji Monarchii. Przejazd do Chorwacji w okolice Zagrzebia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień II

Śniadanie, całodniowy przejazd do Czarnogóry. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, Przejazd nad Zatokę Kotorską - największy i najgłębszy fiord południowej Europy. Wizyta w Kotorze i spacer po urokliwych, wąskich i krętych uliczkach oraz zwiedzanie Katedry św. Trifona. Przejazd do Budvy, zwiedzanie najważniejszych zabytków: pozostałości starożytnych budowli i średniowiecznych kaplic, Starówka, katedra św. Jana. Przejazd na punkt widokowy, z którego znakomicie widać malowniczą wysepkę Sveti Stefan. Na wyspie piętrzą się kamienne domki - hotele kryte czerwonymi dachami, a całość wyspy otaczają mury obronne z XV-XVI wieku. Obecnie znajduje się tam ekskluzywny kompleks wypoczynkowy odwiedzany często przez międzynarodowych gości. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień V

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

Po śniadaniu wycieczka nad Jezioro Szkoderskie - jeden z parków narodowych Czarnogóry, największe jezioro na Bałkanach, przez które przebiega granica czarnogórsko-albańska, przepięknie położone między pasmami górskimi Prokletije, Rumija, Lovćen. Jezioro słynie z bogactwa ryb (m.in. węgorz, karp) i ptaków, wśród których najbardziej znanymi są pelikany, kormorany i czaple siwe. Rejs po jeziorze, kąpiele. Po południu zwiedzanie Starego Baru, miasta-brata włoskiego Bari. Zniszczony podczas trzęsienia ziemi w 1979 roku jest w tej chwili jednym wielkim stanowiskiem archeologicznym pod gołym niebem, gdzie można podziwiać pozostałości murów miejskich z XI i XII wieku, umacnianych w XIV i XV stuleciu, tureckiej łaźni z XVII wieku, meczetów oraz cerkiew Ew. Katarzyny z XIV wieku. Podgrodzie, założone w Średniowieczu, było tętniącą życiem częścią Starego Baru, a i obecnie znajdują się tu kafejki i restauracje, sklepy oraz warsztaty rzemieślnicze. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień VII

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu. Przyjazd do Zadaru, krótkie zwiedzanie starego miasta, słynącego z przepięknych zachodów słońca, Podczas spaceru zobaczymy m.in. Korzo, Katedrę Św. Donata, Katedrę Św. Anastazji, Organy Morskie. Wyjazd w dalszą drogę. Zakwaterowanie w hotelu pod Zagrzebiem, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VIII

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do ZAGRZEBIA, spacer po stolicy Chorwacji, w trakcie którego zobaczymy m.in. Sabor, siedzibę Chorwackiego Parlamentu, Katedrę Wniebowzięcia, Najświętszej Maryi Panny, Plac Bana Josipa Jelecicia, Kamienną Bramę i inne. Wyjazd w drogę powrotną.

Dzień IX

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wczesnorannych.

W cenie

Zapewniamy:
• przejazd  autokarem (dvd, klima, barek, rozsuwane siedzenia),                
• opiekę pilota - przewodnika
• ubezpieczenie NNW i KL,
• 7 noclegów w hotelach **
• śniadania bufetowe, obiadokolacje bufetowe
• opłaty drogowe, VAT, taksa klimatyczna

CENA :
 1540 zł /os

(cena przy grupy 42 osób płacących)

UWAGI:
• program jest ramowy,    
• niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty.
• bilety wstępu płatne dodatkowo około 15-20 eur od osoby

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 42 osób:
- dorośli 1540 zł

Smile Travel
Smile Travel