Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

CHORWACJA PÓŁNOCNA

  • CHORWACJA PÓŁNOCNA - Smile Travel
  • CHORWACJA PÓŁNOCNA - Smile Travel
  • CHORWACJA PÓŁNOCNA - Smile Travel
  • CHORWACJA PÓŁNOCNA - Smile Travel

Program

Dzień I

Zbiórka uczestników i wyjazd ok. godz. 22.00 z miejsca zbiórki.

Dzień II

Przyjazd do Chorwacji, do hotelu Riviera** w miejscowości Dramlju, zakwaterowanie, odpoczynek na plaży, obiadokolacja.

Dzień III

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, przyjazd na PLITVICKIE JEZIORA, zwiedzanie jednego z najbardziej znanych Chorwackich Parków Narodowych, który słynie z 16 jezior połączonych kaskadowo. Jest to miejsce unikalnej przyrody oraz pięknych widoków.
Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień V

Śniadanie. Przejazd na wyspę KRK, słynną z pięknych krajobrazów, połączoną ze stałym lądem mostem o długości ok. 1400 m. Przejazd do miasta Krk, popularnej miejscowości wypoczynkowej. Spacer po starówce: mury obronne, wieża strażnicza – symbol miasta, kościół św. Kwiryna, katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zamek Frankopanów z XV w. Przejazd do VRBNIKA – największej miejscowości północnego wybrzeża, znanej z uprawy winorośli; dawnej siedziby rodu Frankopanów. Spacer po niewielkiej, urokliwej starówce, degustacja regionalnych trunków. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

Śniadanie. Wycieczka do PULI - spacer po Starym Mieście, amfiteatr wybudowany przez Cesarza Wespazjana, świątynia Augusta, Bliźniacza Brama, Łuk triumfalny Sergiusza. W drodze powrotnej spacer po OPATIJA, nazywanym chorwackim Monte Carlo możliwość kąpieli przy najdłuższej promenadzie miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VII

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VIII

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd i zwiedzanie LUBLANY, stolicy Słowenii. Spacer po historycznym centrum: plac Prešerena – główne miejsce spotkań mieszkańców stolicy; kościół Zwiastowania – jeden z symboli miasta; Potrójny Most – jedno z najsłynniejszych dzieł Plečnika, największego architekta Lublany; Kolumnada Plečnika; katedra św. Mikołaja; Pałac Biskupi; ratusz; Most Szewców; Zamek Lublański – doskonały punkt widokowy. Czas na indywidulany posiłek, wyjazd do Polski.

Dzień IX

Powró w godzinach wczesno rannych, zakończenie wycieczki.

W cenie

CENA => od 1100

Zapewniamy:
• przejazd  autokarem (dvd, klima, barek, rozsuwane siedzenia),                 
• opiekę pilota - przewodnika                           
• ubezpieczenie NNW i KL,
• 6 noclegów w hotelu pawilonowym** , pokoje 2-3 osobowe z łazienką,
• wyżywienie wg programu: śniadanie, obiadokolacja w formie bufetu
• opłaty drogowe, VAT, parkingi,
• realizacja programu

UWAGI:
• program jest ramowy,    
• niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty.
• napoje do obiadokolacji oraz bilety wstępu płatne dodatkowo około 15-20 eur od osoby

Proponowany hotel: HOTEL RIVIERA**
 
http://www.booking.com/hotel/hr/riviera-dramalj.pl.html
Opis i położenie hotelu
Hotel pawilonowy usytuowany jest nad samym morzem w miejscowości Dramalj. Hotel Riviera dysponuje prywatną betonową plażą oraz dużym tarasem, na którym Goście mogą delektować się drinkami, a także pizzą oraz innymi specjałami z restauracji. Każdy pokój dysponuje balkonem.
Na miejscu zapewniono bezpłatny parking. Personel czynnej przez całą dobę recepcji chętnie pomoże w organizacji podróży.
Zaledwie 200 metrów od obiektu znajduje się sklep spożywczy, a od najbliższych plaż publicznych dzieli hotel 500 metrów. Na plażach tych można uprawiać różnorodne sporty wodne i korzystać z zaplecza rekreacyjnego.
Hotel Riviera położony jest 1,5 km od centrum miejscowości Crikvenica, do której można dotrzeć, spacerując nadmorską promenadą. W centrym Crikvenicy znaleźć można kilka restauracji, barów i sklepów oraz dworzec autobusowy.

Cena dla grupy od 45 osób:
- dorośli 1100 zł

Smile Travel
Smile Travel