Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

BAWARIA

  • BAWAIRA - Smile Travel
  • BAWAIRA - Smile Travel

Program

Dzień I

Zbiórka uczestników wycieczki o godzinie 01.00, przejazd przez Niemcy do Bawarii. Przyjazd do Monachium, zwiedzanie:  objazd + zwiedzanie starego miasta: Kościół NMP, Marienplatz , Stary i Nowy Ratusz, Opera Narodowa, Odeonsplatz. Zwiedzanie Starej Pinakoteki z obrazami: Boscha, Canaletto, Durera, Da Vinci, Rembrandta, Rubensa, Tycjana innych. Przyjazd do hotelu w okolicach GA-PA, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek

 

Dzień II

Śniadanie, Przejazd do malowniczych zamków Neuschwanstein i Hochenschwangau. Hohenschwangau ( z zewnątrz) to średniowieczna forteca, odbudowana w XIX wieku w stylu romantycznym - częstym gościem był tu sławny kompozytor Ryszard Wagner. Neuschwanstein  został zbudowany od podstaw na rozkaz szalonego króla Bawarii - Ludwika II. Zamek (wykorzystany potem przez Disneya) to mieszanka różnych stylów - zaprojektowany został przez scenografa Wagnerowskich oper. Proponujemy także spacer do Marienbrucke - mostu łączącego dwa brzegi wąwozu Poellat. Przejazd do Fussen, spacer po starym mieście Fussen, powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie, Przejazd do jedynego wykończonego zamku Ludwika II - Linderhof  oraz zwiedzanie z zewnątrz Opactwa Benedyktyńskiego w Ettal, następnie przejazd do Garmisch - Partenkirchen najsłynniejszego ośrodka sportów narciarskich, położonego u stóp najwyższego wzniesienia w Alpach niemieckich Zugspitze (2966m.n.p.m.). Przejazd pod Olimpia Stadion i spacer do przełomu rzeki Partnach,  wąwozem  przechodzi się trasę długości ok 1 km. Powrót do miasteczka, spacer po centrum miasta ,powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Bambergu – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, słynącego ze wspaniałych zabytków i niepowtarzalnej atmosfery. Spacer po Starym Mieście, w programie m.in. katedra cesarska, pałac biskupi, Ratusz na Moście, Mała Wenecja (Klein Venedig) z malowniczymi domkami rybackimi położonymi nad rzeką Regnitz. Wyjazd do Polski, przyjazd na miejsce zbiórki około godz. 02.00 dnia kolejnego.

  • Bilety wstępu ok. 35 euro/os (dorośli)

W cenie

Przejazd autokarem, ubezpieczenie NW + KL + Bagaż, opieka pilota, przewodnika, parkingi, opłaty drogowe, noclegi w hotelach ***, śniadania, obiadokolacje

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 54 osób:
- dorośli 920 zł

Smile Travel
Smile Travel