Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

FRANCJA- HISZPANIA - PORTUGALIA

  • FRANCJA- HISZPANIA - PORTUGALIA - Smile Travel
  • FRANCJA- HISZPANIA - PORTUGALIA - Smile Travel
  • FRANCJA- HISZPANIA - PORTUGALIA - Smile Travel

Program

Dzień I

Msza Święta, następnie wyjazd około godziny 06.00 z miejsca zbiórki, przejazd przez Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu koło Freiburga, odpoczynek.

Dzień II

Po wczesnym śniadaniu przejazd do La Salette.  Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, przejście i modlitwa w Grocie, Msza Święta, obiadokolacja, o godz. 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna z lampionami. Nocleg, odpoczynek.

Dzień III

Po śniadaniu całodniowy przejazd do Lourdes. Po drodze krótkie spacer to starym Carcassone, który jest otoczony monumentalnymi murami obronnymi. Msza Święta. Przyjazd do Lourdes, zakwaterowanie.  obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie.  Całodniowy pobyt w Lourdes. Zwiedzanie Sanktuarium - miejsce, w których Matka Boska objawiła się św. Bernadecie w 1858 r. - Grota Massabielska, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Msza Święta, Bazylika Różańcowa. Droga Krzyżowa i udział w wieczornej procesji różańcowej. obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień V

Po śniadaniu całodniowy przejazd do Santiago De Compostela. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach miasta, Msza Święta, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

Śniadanie.  Przejazd do Santiago de Compostela. Udamy się do centrum miasta. Msza św. w bazylice św. Jakuba i nawiedzenie grobu Świętego. Następnie zwiedzanie bazyliki i centrum miasta.  Przejazd do Fatimy, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VII

Śniadanie. Msza Święta. Wyjazd i zwiedzanie klasztoru Matki Bożej  Zwycięskiej w Batalha (w cenie) – arcydzieło stylu manuelińskiego. Podziwiać będziemy kaplicę fundatorów, krużganki królewskie, kapitularz, niedokończone kaplice, Grób Nieznanego Żołnierza, salę królów i refektarz. Przejazd do Alcobaca. Nawiedzimy klasztor Santa Maria de Alcobaca (w cenie). Podziwiać będziemy także komnaty królewskie z licznymi posągami królów portugalskich i cennymi polichromiami. Nazare – wizyta w pięknym kurorcie położonym na wybrzeżu Atlantyku. Powrót do Fatimy. Nawiedzenie sanktuarium:  bazylika, kaplica objawień, Droga Krzyżowa. Obiadokolacja,  udział w wieczornej procesji światła. Nocleg,

Dzień VIII

Wczesne śniadanie prowiantowe, całodniowy przejazd do Pinedy de Mar nad Morzem Śródziemnym koło Barcelony. Msza Święta. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IX

Śniadanie. Przejazd do Montserrat (wjazd kolejką i zjazd w cenie) - zwiedzanie opactwa benedyktynów położonego wśród grzbietów skalnych formacji skalnej Montserrat -bazylika Marii Panny z Figurą Czarnej Madonny patronki Katalonii i całej Hiszpanii, Msza Święta.  Przejazd do Barcelony, zwiedzanie stolicy Katalonii: wjazd na nadbrzeżne wzgórze Montjuïc, skąd rozciąga się piękny widok na miasto. Wizyta pod zniczem olimpijskim z 1992r, spacer do Magicznej Fontanny i Placu Hiszpańskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja, udział w show Flamenco, odpoczynek.

Dzień X

Śniadanie.  Dalsze zwiedzanie Barcelony: Spacer po Ramblas - głównym deptaku Barcelony, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na barcelońskim targu. Spacer po Dzielnicy Gotyckiej, zwiedzanie katedry z niezwykłym krużgankiem, obsadzonym magnoliami i palmami, po którym chodzą gęsi. Spacer po niezwykłej Passeig de Gràcia, przy której stoją domy zaprojektowane przez Gaudiego (Casa Milà, Casa Batlló), Domenecha, Montanera, Purga i Cadafalcha. Przejazd pod Sagrada Familia. Odpoczynek w Parku Güella. Msza Święta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień XI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, czas na spacer po plaży, Msza Święta, około południa wyjazd w drogę powrotną do Wschowy, po drodze obiadokolacja
. Czas przejazdu około 25 godzin, przyjazd nad ranem dnia kolejnego, zakończenie pielgrzymki.

W cenie

Zapewniamy:
• przejazd  autokarem (dvd, klima, barek, rozsuwane siedzenia),                 
• opiekę pilota-przewodnika
• ubezpieczenie NW i KL,
•  noclegi w hotelu turystycznym ***w  pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami, TV,
• śniadania, obiadokolacja wg programu
• opłaty drogowe, VAT, parkingi
• wstępy wymienione w programie
• zestawy audio tour dla każdego uczestnika wyjazdu

UWAGI:
• program jest ramowy,    
• niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty.

UWAGA!!!
Podana w ofercie cena jest orientacyjna. Ostateczna cena wyliczona jest indywidualnie dla każdej grupy. Jest uwarunkowana między innymi: terminem wycieczki, standardem noclegu, ostatecznym programem, ilością osób, miejscem skąd wyjeżdża grupa.

Cena dla grupy od 45 osób:
- dorośli 2430 zł

Smile Travel
Smile Travel