Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

CZARNOGÓRA 23.07-31.07.2019

  • CZARNOGÓRA 23.07-01.08.2019 - Smile Travel
  • CZARNOGÓRA 23.07-01.08.2019 - Smile Travel
  • CZARNOGÓRA 23.07-01.08.2019 - Smile Travel
  • CZARNOGÓRA 23.07-01.08.2019 - Smile Travel

Program

Dzień I

Wyjazd o godzinie 01.00 z Bydgoszczy. Przejazd do Chorwacji w okolice Zagrzebia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek

Dzień II

Śniadanie, całodniowy przejazd do Czarnogóry. Częściowo trasa będzie biegła wzdłuż wybrzeża Adriatyku słynną Magistralą Adriatycką. Przejazd do Baru.  Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

Śniadanie, Przejazd nad Zatokę Kotorską - największy i najgłębszy fiord południowej Europy. Wizyta w KOTORZE (wstęp na stare miasto około 2 eur) i spacer po urokliwych, wąskich i krętych uliczkach oraz zwiedzanie Katedry św. Trifona. Przejazd do BUDVY, zwiedzanie najważniejszych zabytków: pozostałości starożytnych budowli i średniowiecznych kaplic, Starówka, katedra św. Jana. Przejazd na punkt widokowy, z którego znakomicie widać malowniczą wysepkę Sveti Stefan. Na wyspie piętrzą się kamienne domki - hotele kryte czerwonymi dachami, a całość wyspy otaczają mury obronne z XV-XVI wieku. Obecnie znajduje się tam ekskluzywny kompleks wypoczynkowy odwiedzany często przez międzynarodowych gości. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień V

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

Śniadanie, plażowanie Po południu zwiedzanie STAREGO BARU (wstęp dla chętnych około 3 eur) , miasta-brata włoskiego Bari. Zniszczony podczas trzęsienia ziemi w 1979 roku jest w tej chwili jednym wielkim stanowiskiem archeologicznym pod gołym niebem, gdzie można podziwiać pozostałości murów miejskich z XI i XII wieku, umacnianych w XIV i XV stuleciu, tureckiej łaźni z XVII wieku, meczetów oraz cerkiew Ew. Katarzyny z XIV wieku. Podgrodzie, założone w Średniowieczu, było tętniącą życiem częścią Starego Baru, a i obecnie znajdują się tu kafejki i restauracje, sklepy oraz warsztaty rzemieślnicze. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień VII

Śniadanie, plażowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VIII

Po śniadaniu,  wykwaterowaniu z hotelu, wyjazd w kierunku Serbii. Mijając stolicę Czarnogóry - Podgoricę, wjedziemy w kanion rzeki MORACZY. Podziwiając pionowe, kilkusetmetrowe ściany kanionu dotrzemy do Monastyru Moracza (z XIII w). Zobaczymy klasztor (płatne około 4 eur), na który składa się cerkiew Wniebowzięcia NMP oraz mała cerkiew św. Mikołaja. Wnętrza pokrywają freski z XVII i XVIII w. Dalszy przejazd odbywać się będzie kanionem rzeki Tary, która nazywana jest Łzą Europy ze względu na czystość wody. Jest to najgłębszy kanion w Europie, a najlepiej podziwiać go ze spinającego oba brzegi mostu w Parku Narodowym Durmitor. Wieczorem zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Belgradu.

Dzień IX

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do Bydgoszczy/ Gniezna w godzinach wczesno rannych dnia kolejnego.

W cenie

Zapewniamy:
• przejazd  autokarem (dvd, klima, wc barek, rozsuwane siedzenia),             
  •opiekę pilota - przewodnika
•ubezpieczenie NW i KL,
• 8 noclegów w hotelach *** pokoje 2-3 osobowe z tv i łazienkami
• śniadania bufetowe, obiadokolacje bufetowe (w Czarnogórze)
•opłaty drogowe, VAT, taksa klimatyczna

CENA :

1850 zł /os
(cena przy grupy 40 osób płacących)

ZNIŻKI DZIECI:

Dzieci do 5 lat z 2 rodziców w pokoju:  700 zł

Dzieci 5 -11,99 lat z 2 rodziców w pokoju: 1570 zł
 

UWAGI:
•program jest ramowy,    
•niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty.
•napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo,  
• bilety wstępu płatne dodatkowo dla chętnych około 10 eur od osobyCena dla grupy od 40 osób:
- dzieci 1570 zł
- dorośli 1850 zł

Smile Travel
Smile Travel