Smile-Travel

Informacje kontaktowe

ul. Moniuszki 4
62-200 Gniezno

biuro@smile-travel.pl
Tel. 609 531 869
Tel/Fax: 61 426 97 89
Smile Travel

Chcesz znać aktualną ofertę?

Newsletter

PERŁY DALMACJI - WYJAZD PIELGRZYMKOWY 28.09-04.10.2019

  • PERŁY DALMACJI - Smile Travel
  • PERŁY DALMACJI - Smile Travel
  • PERŁY DALMACJI - Smile Travel

Program

Dzień I

28.09 =>

Wyjazd o godzinie 00.00 (zbiórka o 23.45 dzień wcześniej) z Szubina, następnie Gniezna i Poznania. Przejazd do Bratysławy. Spacer po stolicy Słowacji w trakcie którego zobaczymy m.in. Rynek Starego Miasta, Wzgórze Zamkowe, najbardziej znaną ulicę miasta: Michalską, panoramę na Dunaj. Msza Święta. Przejazd na nocleg na Węgry do Sofioku nad Balaton, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

 

Dzień II

29.09  =>


Śniadanie wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego KRKA (wstęp w cenie) - uznanego za fenomen przyrodniczy, gdzie podziwiać można wspaniałe wodospady na rzece, płynące przez głębokie wąwozy krajobrazu krasowego. Czas wolny, możliwość skorzystania z kąpieli pod wodospadem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień III

30.09 =>

 
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd wzdłuż wybrzeża Adriatyku do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Vepric pod Makarską, Msza Święta.  Przyjazd do Dubrownika -  Perły nad Adriatykiem  -  Unikalne w skali światowej miasto, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisany na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Olbrzymie żywe miasto-muzeum, którego nie sposób nie zobaczyć będąc w Dalmacji. W trakcie spaceru po mieście zobaczymy m.in. Pałac Sponza i Rektorów, Katedra , Wielką i Małą studnię Onufrego, Odwach, Stradum, Przejazd do hotelu w Medjugorie, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień IV

01.10 =>

Śniadanie. Dzień poświęcone na osobiste refleksje i modlitwy w Kościele Św. Jakuba. Zobaczymy witraże ukazujące 14 scen życia Maryi Dziewicy oraz miejsce- związane z objawieniami. Codzienny udział w Mszy Św., Drodze Krzyżowej na Górę Kriżewac, na której znajduje się krzyż wzniesiony na pamiątkę 1900 rocznicy męki Jezusowej. W cokół krzyża zostały wmurowane relikwie krzyża Jezusa. Czas pobytu w tym sanktuarium owocuje często osobistą przemianą serc pielgrzymów. Msza Święta. Obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień V

02.10 =>

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,. Przejazd do Splitu, zwiedzanie miejsce lokalizacji letniej rezydencji cesarza rzymskiego Dioklecjana, to obecnie największe miasto Dalmacji - jej administracyjne centrum. Przepiękne przeplatanie się epok na splitskiej starówce, sprawia, iż łatwo jest tu zadumać się nad upływem czasu.... W trakcie spaceru poznamy zakamarki byłego pałacu cesarza. Zobaczymy m.in. świątynie saturna, bramy pałacowe, perystyl. Msza Święta. Następnie przejazd i zwiedzanie Trogiru. Miasto  to kwintesencja uroku lokalnych miasteczek. Wąskie uliczki, pełne urokliwych zakamarków i tajemniczych bram. W trakcie spaceru odwiedzimy m.in. Bramę Morską, Plac Jana Pawła II, Bramę Lądową, Katedrę Św. Wawrzyńca. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień VI

03.10 =>

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Szybenika, gdzie znajduje się Katedra Św. Jakuba (wstęp w cenie), która jest wpisana na listę UNESCO, spacer po starym mieście, Msza Święta. Przejazd na nocleg w rejon granicy Węgiersko/Chorwackiej zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek

Dzień VII

04.10 =>

Śniadanie. wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Velehradu - sanktuarium poświęcone Świętym Cyrylowi      i Metodemu, krzewicielom chrześcijaństwa na terenach zamieszkałych przez Słowian. Msza Święta. Wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych i zakończenie wycieczki.

W cenie

Zapewniamy:
•opiekę pilota i przewodnika
•ubezpieczenie NW i KL,
• 2 noclegi tranzytowe w Siofoku/ rejonie przygranicznym z Chorwacją  pokoje 2-3 osobowe z tv i łazienkami hotel **/***
•2 noclegów w  hotelu *** w okolicach Szibenika, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i tv
• 2 noclegi w hotelu w Medjugorie, pokoje 2-3 osobowe z tv i łazienkami hotel ***
• śniadania bufetowe, obiadokolacje zgodnie z programem
•, VAT, taksa klimatyczna, wstępy wg programu
• transport autoakrem (dvd, klima, wc, tv)


UWAGA:
cena, nie zawiera opłat za napoje do obiadokolacji,
•program jest ramowy,    
•niezbędny dokument do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty.

CENA => 1740 zł /os
(cena przy grupy od 30  osób płacących)

Cena dla grupy od 30 osób:
- dzieci 1740 zł
- dorośli 1740 zł

Smile Travel
Smile Travel